Web design
Reklama
Social Media
Strony dla firm Strony dla firm Strony dla firm
Portale społecz­nościowe Portale społecz­nościowe Portale społecz­nościowe
Identyfikacja wizualna Identyfikacja wizualna Identyfikacja wizualna
 Sklepy internetowe  Sklepy internetowe Sklepy internetowe
Poligrafia Poligrafia Poligrafia
Social Marketing Social Marketing Social Marketing
Portale informacyjne Portale informacyjne Portale informacyjne
Social Buzz Social Buzz Social Buzz
Reklama zewnętrzna Reklama zewnętrzna Reklama zewnętrzna
Aplikacje internetowe Aplikacje internetowe Aplikacje internetowe
Kampanie reklamowe Kampanie reklamowe Kampanie reklamowe
Reklama w social media Reklama w social media Reklama w social media
Szablony Szablony Szablony

Strony dla firm

Strona internetowa ma być efektowna, przejrzysta i czytelna. Przede wszystkim jednak musi spełniać swoją funkcję jako narzędzie do pozyskiwania klientów. Informowania ich o produktach i usługach czy też ułatwiać współpracę z nimi. Stworzony przez nas wirtualny nośnik Twojej marki będzie spełniał wszystkie te kryteria. Będzie również w sposób bezpośredni podkreślał priorytety, cele i misję Twojej działalności, by w sposób spójny pomóc w rozwoju firmy.

Portale społecz­nościowe

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, jak istotnym elementem tego, w jaki sposób jesteśmy postrzegani przez konsumentów, jest opinia o naszym przedsiębiorstwie i jego aktywność w sieci Internet. Nie istnieje dzisiaj prostszy i bardziej wydajny sposób na spersonalizowany kontakt z nieograniczoną rzeszą potencjalnych klientów. Zaprojektujemy profile dla najbardziej popularnych serwisów społecznościowych. Przygotujemy długoterminowe kampanie i metody komunikacji z internautami.

Identyfikacja wizualna

"Corporate Identity" jest zagadnieniem skomplikowanym i często używanym przez firmy na wyrost - bez jego pełnego zrozumienia. Korzystając a naszych usług masz pewność, że wykreujemy idealny wizerunek twojej marki. Spójna i czytelna identyfikacja wyróżni Twoją firmę dla tle konkurencji, uczyni Twoje usługi i produkty niepowtarzalnymi. Logotyp, slogany, zestaw barw, zachowania w relacjach z klientami, symbolika - wszystkie te elementy mają wpływ na postrzeganie Ciebie jako przedsiębiorcy na miarę XXI wieku.

Stworzymy dla Ciebie księgę tożsamości, która - jak szybko się przekonasz - w sposób wyjątkowo wydajny i ograniczający wydatki wyniesie Twoje przedsiębiorstwo wysoko ponad konkurencję. Zaprojektujemy sposoby prezentacji działalności, logotyp i jego funkcję / przekaz, szablony stron, promocję marki i zagadnienia marketingowe z nią związane. Otrzymasz od nas gotowy pomysł na kreację, który w formie jednego spójnego opracowania pokaże Ci nowe - może wcześniej niedostrzegane - formy rozwoju firmy.

Sklepy internetowe

Sprzedaż produktów staje się co raz bardziej skomplikowaną. Rynek jest dziś wyjątkowo konkurencyjny, dynamicznie reaguje na wszelkie zmiany i nowe trendy. Nie da się prowadzić dobrze prosperującego sklepu bez jego wirtualnego odpowiednika. Sklepy internetowe są tanim źródłem klientów, do których nie dałoby się dotrzeć w sposób tradycyjny. Jednocześnie nie są one ograniczone terytorialnie, a Twoje produkty mogą być dystrybuowane na cały świat. Przedstawimy Twój asortyment w najlepszym świetle, wykorzystamy najnowsze i najbardziej wydajne mechanizmy do zarządzania. Indywidualny, spersonalizowany do oferowanej przez Ciebie grupy produktów projekt graficzny dopełni wizerunku rzetelnego i zaufanego Sprzedawcy.

Poligrafia

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, otworzyliśmy dział firmy zajmujący się wszelkimi zagadnieniami z zakresu małej i dużej poligrafii, wizualnego projektowania marek i kompleksowego wykonywania zleceń - na przykład: projekt kasetonów, ich wydruk i montaż u klienta.

Social Marketing

Motorem napędowym dzisiejszego marketingu i reklamy są zachowania społeczne za pośrednictwem sieci Internet. Umiejętne ich wykorzystanie pozwoli Ci dotrzeć do niewyobrażalnie szerokiego grona potencjalnych klientów - kosztem mniejszym - w kontekście do tradycyjnych form reklamy. Zaplanowane kampanie promocyjne dadzą Ci wymierny efekt już po krótkim okresie czasu. Jest to idealne rozwiązanie jeśli poszukujesz nawet jednorazowego impulsu, który zwróci część rynku w Twoją stronę.

Portale informacyjne

Obieg informacji w sieci Internet jest dziś wyjątkowo trudnym zagadnieniem. Jest to wynikiem ogromnej ilości informacji, potrzeby ich kategoryzowania i filtrowania, oraz korekty - tak by czytelnik otrzymał tylko potrzebny mu zestaw danych. Zarówno portale informacyjne jak i społecznościowe stają się mechanizmem wykorzystywanym przez przedsiębiorców do budowania silnej marki.

Niestety zdecydowana większość istniejących dziś portali nie została zbudowana z myślą o użytkownikach. Siłę naszej marki mierzy się decyzją konsumenta, który nam zaufa lub skorzysta z usług konkurencji. Co za tym idzie, to właśnie dla wygody i komfortu odbiorców powinno budować się takie systemy kolekcjonowania danych.

Social Buzz

Jest świeżą jeszcze ideą integrowania zestawu zachowań w sieciach społecznościowych. Opracowane przez Nas metody są niepowtarzalne i przynoszą efekty szybciej niż przy tradycyjnych kampaniach w mediach internetowych. Social Buzz jest szczytem piramidy o nazwie reklama. Nie pozwól by konkurencja osiągnęła ten etap przed Tobą.

Reklama zewnętrzna

Tanim, szybkim i relatywnie wydajnym sposobem pozyskania nowych klientów jest wykorzystanie mechanizmów istniejących w sieci Internet. Po odpowiedniej analizie Twoich produktów i usług, po przeprowadzonych przez nas badaniach rynku przedstawimy Ci najlepszą, możliwą do obrania drogę i gotowy produkt, który pozwoli Ci zwiększyć dochody.

Wykorzystamy dostępne formy reklamy w sieciach społecznościowych, pozyskamy dla ciebie kolekcję potencjalnych klientów, wesprzemy działania mailingowe. Zastosujemy najbardziej wydajne metody re-marketingu. Dotrzemy do grup klientów, których w sposób tradycyjny Twoja firma nie jest w stanie odnaleźć. Wystarczy, że się spotkamy.

Aplikacje internetowe

Wraz z nieustającym procesem cyfryzacji biznesu na całym świecie, przedsiębiorcy szukają nowych sposobów i kanałów komunikacji z klientem - to jest dobre i jak najbardziej potrzebne. Nie jest to jednak wszystko, bowiem nie samo znalezienie klienta będzie świadczyć o naszym sukcesie. Poziom w jaki zostanie on obsłużony, jego opinia i to jak zapamięta naszą markę stanowią faktyczny wymiar rozwoju naszej firmy.

Klienci oczekują dziś wygodnego, intuicyjnego i ogólnodostępnego sposobu na komunikację z usługodawcami. Aplikacje internetowe, które wspierają kontakt na drodze "My - Klient" są najbardziej wydajnymi. Takie aplikacje możemy wykorzystać jako narzędzie do wspomagania działu księgowego (klient ma dostęp do faktur, płatności on-line, rabatów czy spersonalizowanych wiadomości). Mogą zostać wykorzystane jako narzędzie kontroli współpracy (np. dla ośrodka fitness będzie to system zamawiania treningów, określania liczby spalonych kalorii, ustalania optymalnych ścieżek rozwoju). Aplikacje internetowe mogą służyć również jako zaawansowane narzędzie do prezentacji / sprzedaży i zarządzania naszymi produktami.

Kampanie reklamowe

Niezależnie czy myślisz o reklamie z wykorzystaniem sieci społecznościowych, programów partnerskich i temu podobnych, oczekujesz reklamy bezpośredniej w formie spotów w telewizji / rozgłośniach radiowych jesteśmy w stanie przygotować je z najwyższym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Reklamy jednorazowe i długoterminowe - rozplanowane na linii czasu. Kampanie kilkudniowe i te zaprojektowane na okres kilku lat. To właśnie my.

Reklama w social media

Nie zawsze metody darmowe okazują się wystarczające. Im prężniej rozwija się Twoja firma, im większe są Twoje ambicje - tym szerszych horyzontów potrzebujesz. Doprowadzimy Twoją markę do miejsc o których konkurencja może wyłącznie marzyć. Nie są to puste słowa, a efekt wielu lat pracy z graczami ze wszystkich sektorów rynku produktów, usług i przemysłu.

Szablony

Sklepy internetowe - jako kanał dystrybucji naszych produktów - sprawdzają się w sposób bardzo dobry. Nie są jednak jedynym - potencjalnym źródłem klientów. Istniejące krajowe i ogólnoświatowe strony aukcyjne są równie dobrym i prostym narzędziem do sprzedaży produktów. Ważnym jest, by zarówno strona internetowa naszej działalności, prowadzony przez nas sklep internetowy jak i właśnie aukcje w portalach zewnętrznych cechowały się spójnym wyglądem. Wszystkie te narzędzia są bowiem nośnikiem marki, o którą należy dbać na każdym etapie prowadzenia działalności.

CSE POLAND
CSE POLAND
strona www, logo design

strona oparta o autorski CMS

publikacja treści w 2 językach

układ typu Landing Page

Lemongrass Studio
Lemongrass Studio
strona www

strona oparta o autorski CMS

rozbudowany system ofertowy

Kancelaria Biegłego Księgowego
Kancelaria Biegłego Księgowego
strona www, Identity & Logo Design

strona wizytówka

lekka i szybka

Optima KP
Optima KP
strona www, identyfikacja wizualna

strona oparta o CMS WordPress

zintegorwany system blogowy

Sunex
Sunex
rozbudowany serwis www, identyfikacja wizualna

strona oparta o autorski CMS

integracja z GPW (notowania giełdowe)

publikacja treści w 3 językach

Matbud
Matbud
strona www, Identity & Logo reDesign

strona oparta o autorski CMS

rozbudowany system ofertowy

aplikacja www dla architektów

TOP