matbud-www-161128-0
matbud-logo-161128-0

Matbud

Firma Matbud istnieje na rynku już 25 lat. Zdobyte, przez ten czas, wiedza i doświadczenie czynią ich bezkonkurencyjnymi na rynku. Pasja, wiedza i elastyczność - to właśnie na ich bazie powstają produkty tej firmy.

założenia

Jakość, doświadczenie i pełen profesjonalizm - są wystarczającą reklamą samą w sobie. Jak w takim razie można temu pomóc?

realizacja

Zgodnie z przyjętym założeniem, należało przenieść ideę już istniejącej marki do sieci internet. Prosta w formie i konstrukcji witryna, której nadrzędeną funkcją jest przekazanie informacji.


Matbud

"Przez 25 lat działalności na rynku usług budowlanych firma Matbud zbudowała silną i rozpoznawalną markę, kojarzoną z najwyższą jakością oferowanych klientom produktów i usług. Zmiany otoczenia i rozwój nowoczesnych technik komunikacyjnych spowodowało potrzebę otwarcia firmy na nowe możliwości i zaprezentowania jej wizerunku szerszemu gronu klientów. W tym celu podjęliśmy współpracę z Agencją Internetową A3M, która zaprojektowała i wykonała dla nas m.in. nowoczesną stronę internetową. Dzięki zaangażowaniu i pasji tworzących ją ludzi, w krótkim czasie A3M z kolejnego dostawcy usług, stała się nieocenionym partnerem, bez wsparcia i udziału którego nie wyobrażamy sobie realizacji naszych projektów wizerunkowych."

- MICHAŁ SKALIK, MANAGER DS. ROZWOJU W MATBUD SPÓŁKA Z O.O.

Matbud

Matbud

TOP